Seminārs "Dzīvo viegli, piepildot sapņus"Reiz internetā izlasīju šādu pastāstu:
Brauc vīrs sabiedriskajā transportā un pie sevis domā: „Kā man nav paveicies šajā dzīvē! Mana sieva ir muļķe un sliņķe, draugu nav, darbs ir draņķīgs un mazatalgots, kolēģi ir kašķīgi,  bērni bieži slimo...” Aiz vīra muguras, nevienam neredzams, stāvēja eņģelis, un, cītīgi pierakstot visas vīra domas, pie sevis domāja: „Dīvainas viņam vēlmes. Un katru dienu vienas un tās pašas. Bet ko lai dara, jāizpilda, ja jau viņš tā vēlas.”
Ir teiciens: „Esi uzmanīgs ar vēlmēm, tās var piepildīties!” It kā jau mēs gribam, lai mūsu vēlmes piepildās, bet cik daudz veicam darbības, lai mūsu sapņi piepildītos? Un kādas domas domājam? Kāpēc daži sapņi piepildās un citi ne? Dzīvē piepildās tikai tas, kam no visas sirds ticam. Ir svarīgi zināt, kādas ir tavas pārliecības, jo tieši tās ietekmē tavu dzīvi un notikumus tajā. Vai Tu esi par to aizdomājies?
Vai tev ir bijusi sajūta, ka „nolaižas rokas.... ka vairs nav spēka”? Ir mājas un ir darbs, un dzīve kļuvusi vienmuļa. Kur palikuši sapņi, kas reiz tika sapņoti, kur palicis dzīvesprieks? Nav nozīmes, cik tev gadu, svarīgi ir - vai tu dzīvo vai tikai eksistē. Enerģija un dzīvesprieks ir liesma, kas vāji kvēlo mūsos, gaidot, kad liksim tai uzliesmot. Ārējie apstākļi to nespēj ietekmēt. To spējam tikai mēs paši. Mēs varam aizdegt dzīvesprieka liesmu, kad vien vēlamies. Mēs esam laimīgi, kad augam. Lai izjustu patiesu prieku, jāizdara kas tāds, ko neesam paraduši darīt. Darot kaut ko nepieredzētu, rodas prieks. Šo prieku rada savas būtības paplašināšana un pārtapšana citā cilvēkā. Ja gribi sevi atklāt no jauna, ja gribi prieku un entuziasmu - ik dienu vajag pajautāt sev: "Ko es šodien varu izdarīt tādu, kas no manis prasītu piepūli, iziešanu no rutīnas, no pierastā, no komforta zonas?" Mēs vienmēr varam vairāk, kā iedomājamies par sevi.
Es bieži mēdzu iztēloties sevi mūža nogalē, un paskatīties uz nodzīvoto dzīvi. Es vēlos, lai es ar prieku atskatītos, nevis ar nožēlu. Kā ir ar tevi? Vai Tu aizdomājies, uz ko Tu atskatīsies mūža nogalē? Tu atskatīsies ar gandarījumu vai ar nožēlu?
Seminārā „Dzīvo viegli, piepildot sapņus”, meklēsim atbildes uz jautājumiem: kas liek mums justies dzīviem, kā radīt prieku savā dzīvē, kā piepildīt sapņus, vai tu esi upuris vai savas dzīves noteicējs, kā pagriezt veiksmes ratu savā virzienā, runāsim par pārliecībām un to ietekmi uz mūsu dzīvi, un vēl daudz ko citu.
Tu jau šodien vari darīt lietas, kuras vienmēr esi gribējis, nebūs cita piemērotāka brīža, tieši šis ir pats piemērotākais brīdis, tāpēc ievelc elpu un sāc dzīvot! Atvēli laiku sev un savai dzīvei, saviem sapņiem, tikai tad tiem būs iespēja piepildīties!
Kad: 2014.gada 14.martā plkst. 18:00
Kur: Mārupes kultūras nama mazajā zālē
Cik: maksa par dalību seminārā ir 15 Eur vai pēc vienošanās. Dalības maksā iekļauti izdales materiāli un kafijas pauze.
Pieteikt dalību seminārā var pa telefonu Nr. 29440994 vai epastu – signe.diura@inbox.lv
Komentāri (0)  |  2014-03-03 05:29  |  Skatīts: 3461x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ